KANOID; mimarlık, iç mimarlık ve kentsel tasarım hizmeti veren bir tasarım ofisidir. Ticari ve konut projelerinde, mimari ve iç mimari olmak üzere, farklı ölçeklerde proje, uygulama ve danışmanlık hizmeti sunar. Ekip, her bir proje için disiplinlerarası bir yaklaşım ile yenilikçi çözümler üretmeyi amaçlar.

2015 yılında İrem Burcu Ummansu ve Seyit Gökhan Yücel tarafından İstanbul’da kurulmuştur.

İrem Burcu Ummansu
irem@kanoid.com.tr

Lisansını İzmir Ekonomi Üniversitesi Mimarlık Bölümünde tamamladı. 2013-2014 yıllarında İstanbul’da çeşitli firmalarda, farklı ölçeklerde mimari ve iç mimari projelerde çalıştı. 2017 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Mimari Tasarım Bölümü’nde yüksek lisansını tamamladı. 2015 yılında, mimari bakış açısını yansıttığı çağdaş mücevher markası collecThings* i yarattı. Yine 2015 yılında Seyit Gökhan Yücel ile KANOID ve KANO yu kurdu.

Seyit Gökhan Yücel
gokhan@kanoid.com.tr

Lisansını Dokuz Eylül Üniversitesi Mimarlık Bölümü’nde tamamladı. 2009-2014 yılları arasında İzmir’de çeşitli firmalarda farklı ölçeklerde mimari ve iç mimari projelerde çalıştı. 2014 yılında İstanbul’da serbest mimarlık ve tasarım çalışmalarını sürdürdü. 2015 yılında, İrem Burcu Ummansu ile birlikte KANOID ve KANO yu kurdu.